Lajme

Makina bëhet shkrumb nga flakët në aksin Levan-Vlorë (VIDEO)

Një automjet u shkrumbua nga zjarri  pasditen e sotme ndërsa mori flakë në ecje e sipër. Ngjarja u regjistrua në aksin Levan- Ura e Mifolit. Fatmirësisht drejtuesi i automjetit tip “Reno” me targa AA001DM dhe një pasagjer që udhëtonte me të kanë mundur të dalin në kohë nga makina, duke shpëtuar pa lëndime. Menjëherë është njoftuar reparti zjarrfikës, por makina është shkrumbuar  e gjitha. Edhe pse dyshohet për një defekt në pjesën e motorit, grupi hetimor ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rastit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close