Lajme

Makina bie në humnerë, humb jetën 33-vjeçari plagoset edhe një person tjetër

Një 33 vjeçar ka humbur jetën ndërsa një tjetër është plagosur si pasojë e një aksidenti të rëndë. Sipas policisë së Tiranës ngjarja ka ndodhur në fshatin Fortuzaj, ndërsa raportohet se makina me të cilën po udhëtonin dy personat ka rënë në humnerë.

Njoftimi:

“Më datë 21.07.2023, në fshatin Fortuzaj, ka rënë në humnerë një mjet tip “Range Rover” në të cilin ndodheshin shtetasi D. Ç., 33 vjeç, dhe një shtetas tjetër ende i paidentifikuar.

Si pasojë shtetasi D. Ç., 33 vjeç, është dëmtuar dhe ndodhet në spital, ndërsa shtetasi tjetër ka humbur jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close