Lajme

Makina del nga rruga në Fushë-Krujë, plagoset 18-vjeçari

Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në Fushë-Krujë. Ngjarja ndodhi rreth orës 12:20.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet R. P., 18 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Golf” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Ndërkohë, i riu është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.  Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: