Lajme

Makina doli nga rruga dhe përfundoi në humnerë, një viktimë dhe dy të plagosur në Elbasan

Një makinë përfundoi në humnerë duke i marrë jetën një personi e duke lënë të plagosur dy të tjerë paraditen e të martës në Elbasan. Aksidenti i rëndë ka ndodhur në Qafë Mollë, në fshatin Samurr të Njësisë Administrative Labinot Fushë, 20 km larg qytetit të Elbasanit. Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe autoambulanca.

Blutë kanë nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e aksisentit, teksa pritet një njoftim zyrtar për bilancin e kësaj ngjarje të rëndë. Nga raportimet e para mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur, duke përfunduar në humnerë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close