Lajme

Makina e Policisë përplaset me furgonin e nxënësve, 21 të lënduar

Një përplasje mes makinës së Policisë dhe një furgoni me nxënës shkollë ka shkaktuar plagosjen e 21 personave, raportojnë mediat Kosovare.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 06:30 në Graçanicë, dhe sipas policisë së Kosovës të plagosurit janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Nxënësit janë dërguar në spital dhe po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close