Lajme

Makina “i bie shkurt”, përmbyset në parkingun nëntokësor

Një makinë në Prishtinë duket se i ka rënë për shkurt teksa merrte kthesën duke zbritur në parkingun tokësor në lagjen “Lakrishtë” të kryeqytetit. Mediat kanë publikuar momentin kur vetura ka mbetur gati e përmbysur pasi ka marrë kthesën para kohe. Nuk dihet nëse drejtuesi i automjetit dhe personat e tjerë që kanë qenë brenda në automjet në momentin e incidentit, kanë pësuar apo jo lëndime.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close