Lajme

Makina me targa greke kthehet përmbys, burrë e grua mbeten të plagosur

Në aksin Elbasan-Librazhd,  ka ndodhur ditën e sotme një aksident . Makina me targa greke është përmbysur anës rrugës si pasojë e aksidentit. Pasagjerë në mjet kanë qenë burrë e grua, të cilët janë jashtë rrezikut dhe nuk kanë pësuar dëmtime serioze. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetimet e nevojshme për shkakun e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: