fbpx
Lajme

Makina pë rplas këmbësorin teksa kalonte rrugën

Një tjetër ngjarje sapo ka ndodhur në Durrës ku mësohet se një kalimtar teksa po kalonte rrugën tek vendi i “varrezat e vjetra” është përplasur nga një makinë ku ka marrë dhe plagë të rënda! I aksidentuari rreth moshës 49-vjeç është shoqëruar drejt spitalit ku po merr dhe ndihmën e parë  nga mjekët.

Policia ka shoqëruar në komisariat shoferin e makinës dhe po punohet për shkaqet e ngjarjes dhe rrethanat. Pak minuta më parë u raportuar për Faxweb.al se një turist i huaj kishte rënë nga 10 metra lartësi të Veliera në Durrës, e për pasojë ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e këtij qyteti.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button