Lajme

Makina përfundon në kanal, brenda ndodheshin 3 femra (Pamjet nga vendngjarja)

Nje aksident është regjistruar në rrugën e plazhit, Shënkoll- Tale. Një automjet brenda së cilës ishin 3 femra ka përfunduar në kanal.

Kanë qenë kalimtarë të rastit dhe banorë të zonës që i kanë nxjerrë me shpejtësi nga makina, duke iu shpëtuar jetën. Ambulanca, zjarrfikëset dhe policia ka mbërritur në vendngjarje./tvklan.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close