fbpx
Lajme

Makina përplas 59-vjeçarin në Fier, humb jetën

Aksidenti më i fundit është regjistruar në Bypassin Levan-Fier, vendin e quajtur “Kryqëzimi i Baltëzës”. Makina, e drejtuar nga një qytetar nga Tirana ka përplasur për v dekje një këmbësor 59-vjeçar, i identifikuar si Sokrat Semini.

Fier/Informacion paraprak Sot rreth orës 18:40, në Bypass in Levan-Fier, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Baltëzës”, shtetasi Gj. Z., 59 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar automjetin tip “Benz” me targa AA478YC ka aksidentuar me pasojë v dekje shtetasin S. S., 59 vjeç, banues në Fier, i cili ka qënë duke lëvizur në këmbë. U shoqërua drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet procedurale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button