Lajme

Makina përplas 7-vjeçaren në Shëngjin, e mitura afgane dërgohet në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shengjin në zonën e njohur si lapidari. Sipas raportimeve dyshohet se një makinë ka përplasur një fëmijë të moshës 7- vjeçare të kombësisë afgane. E mitura është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close