Lajme

Makina ‘përplas keq’ motorin në Durrës, dërgohet me urgjencë në spital shoferi

Durrës/Informacion paraprak Rreth orës 18:15, në fshatin Hamallaj Durrës, një automjet me drejtues shtetasin A. P., ka përplasur një motomjet me drejtues shtetasin G. L.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. L., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close