Lajme

Makina përplas të miturin në Durrës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Nr.11 në Durrës, ku një makinë ka përplasur të miturin N.K. Shoferi është larguar mënjeherë nga vendi i ngjarjes, ndërkohë që fëmija është nisur drejt spitalit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Rreth orës 17:45, në lagjen Nr.11 Durrës, një automjet ka aksidentuar këmbësorin e mitur N. K., dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. I mituri ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: