Lajme

Makina përplaset me motorin para QSUT-së, i riu dërgohet me urgjencë në spital

Një përplasje e fortë mes një makine dhe një motori ka ndodhur sot para QSUT-së, ku si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

Burime bëjnë me dije mjeti tip “Toyota”u përplas me motorin në hyrje të qendrës spitalore dhe ambulanca mori me urgjencë të riun i cili fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sipas dëshmitarëve të ngjarjes, thuhet se motori ka qenë me shpejtësi kur është përplasur me makinën. Policia ka nisur hetimet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: