fbpx
Lajme

Makina plas këmbësorin në Yzberisht, 56-vjeçari në spital

Një 56-vjeçar në kryeqytet mbeti i plagosur pasi u përplas nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:45, në Yzberisht, ku  mjeti me drejtues shtetasin J.B ka aksidentuar këmbësorin S.P., 56 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button