Lajme

Makina plas motorin në Fushë – Prezë, ja gjendja e motociklistit

Foto ilustruese

Policia e Tiranës, me anë të një njoftimi për mediat bën me dije se një makinë ka përplasur një motor në Fushë Prezë. Sipas njoftimit të policisë, për rrjedhojë, është plagosur motociklisti.

Njoftimi i policisë: Tiranë/Informacion paraprak Më datë 10.08.2020, rreth orës 14:00, në Fushë Prezë, mjeti me drejtues shtetasin A.N., ka aksidentuar mjetin motorr me drejtues H.T., rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close