Lajme

Makinat bëhen copa pas përplasjes së trefishtë

Katër persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti të rëndë që ndodhi këtë të premte paradite në aksin Shkodër-Lezhë. Tre makina janë përfshirë në aksidentin pranë fshatit Kakarriq. Të gjithë të p lagosurit kanë qënë në një mjet, drejtuesi dhe tre pasagjere.

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në kryqëzimin e fshatit Kakarriq, janë përfshirë  në aksident rrugor mjetet me drejtues shtetasit B.P., E.N.,dhe Z.C.,  ku për pasojë kanë marrë dëmtime dhe janë transportuar në spitalin Rajonal Lezhë, drejtuesi i mjetit shtetasi B.P.,dhe 3 pasagjerët në këtë mjet.

Drejtuesit e dy mjeteve të tjera  shtetasi E.N.,dhe shtetasja Z.B.,janë  shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme.Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: