Lajme

Makinat bëhen copë në Elbasan, dyshohet për një të lënduar

Dy makina janë përplasur pak më parë në Elbasan.Mësohet se aksidenti ka ndodhur në lagjen “11 nëntori”, ndërkohë që dyshohet për një të lënduar. Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje.oranews

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close