Lajme

Makinat plasen kokë më kokë në Vlorë, detajet e para (Foto/Video)

Një aksídent është shënuar pasditen e sotme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Çentrale” në rrugën e 7 pallatave. Automjetet janë të dyja të tipit ‘Mercedes-Benz’ me targa VL7772C dhe AA939A0.

Fatmirësisht nuk janë lënduar drejtuesit e automjeteve, teksa nga informacionet e marra raportohet vetëm për dème materiale. Pòlicia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ku po punojnë për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: