Lajme

LAJM I FUNDIT/ Të shténa me ármë në Vlorë, një i plágosur (Foto/Video)

Të shtënat me armë zjarri kanë vendosur në panik këtë mbrëmje qytetin e Vlorës, ndërsa mësohet se ka mbetur i plagosur një person. Ngjarja ka ndodhur pranë gjimnazit “Ali Demi” por ende nuk dihet emri i të plagosurit si dhe autorit. Mësohet se ngjarja dyshohet të ketë ndodhur pas një konflikti për motive banale, ndërsa i plagosuri është dërguar në spital ku po merr ndihmën e parë mjekësore. Vijon…

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: