Lajme

Maliq, Digjet një grua në banesë

Policia njofton se rreth orës 12:10, në Maliq, ka rënë zjarr në banesën e shtetases S. N., rreth 85 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë, dyshohet nga asfiksia.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses të cilat po bëjnë të mundur shuarjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: