Lajme

Maminas-Manzë, automjeti godet karrocën që tërhiqej nga kafsha, i plagosuri dërgohet në spital

Një aksident ka ndodhur në aksin Maminas-Manzë në fshatin Rubjekë. Shoferi ka humbur kontrollin e mjetit ka goditur karrocën që tërhiqej me kafshë dhe për pasojë ka mbetur i p lagosur shtetasi me iniciale A.D, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekësve, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi: Durrës/Informacion paraprak Më datë 14.12.2021., rreth orës 17:25, në aksin rrugor Maminas-Manzë në fashtin Rubjekë, një automjet me drejtues shtetasin I. S., ka g oditur karrocën që tërhiqej me kafshë dhe për pasojë është lënduar shtetasi A. D., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë r rezikut për jetën. Grupit hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close