Lajme

Mamurras, Ka ndodhur sot

Një pl agosje me a rmë z jarri ka ndodhur pasditen e së enjtes në Mamurras. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë një njësie tregtare ndërsa shënjestra është 65-vjeçari M.L. Ky i fundit mësohet se ka marrë p lagë të rënda në trup. 65- vjeçari është dërguar në s pitalin e T raumës në Tiranë. Nga urgjenca në Mamurras dyshohet se p lumbi e ka prekur në z emër.

NJOFTIMI I POLICISË Kurbin/Informacion paraprak Rreth orës 13:25, në Mamurras,Kurbin, në rrethana ende të paqarta është p lagosur me a rmë z jarri shtetasi M.L.,60 vjeç,banues në fshatin Gjorëm,Kurbin i cili është transportuar në s pital dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor, paraprakisht jashtë r rezikut për jetën. Menjëherë në vendngjarje  kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe Grupi hetimor dhe vijon  puna për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes. Shërbimet e Policisë të D.V.P. Lezhë, të Komisariatit të Policisë Kurbin dhe FNSH-së  po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli me qëllim I dentifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close