Lajme

Marrin flakë ambientet e jashtme të një shtëpie në fshatin Portez të Fierit (Video)

Ambienti i jashtëm i një banese është përfshirë nga flakët në fshatin Portez të Fierit. Për fat të mirë në këtë banesë nuk kishte familjarë, por rreziku ka qenë i madhe, pasi flakët ndihmoheshin edhe nga era që e çonte drejt banesës dhe një mjeti të parkuar. Është dashur ndërhyrja e repartit zjarrfikës, të cilët bënë të mundur fikjen e flakëve. Nga zjarri janë djegur vetëm disa bimë të mbjella në oborrin e banesës. Po punohet për zbardhjen e rrethanave të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close