Lajme

Masakroi me thikë partneren e tij, mbyllen hetimet për Ramiz Micin

Prokuroria e Elbasanit ka mbyllur hetimet për vrasjen e Jetlira Elezit në muajin korrik ë vitit të kaluar nga bashkëjetuesi i saj, Ramiz Mici.

Dosja është depozituar në gjykatë dhe pritet të fillojë shqyrtimi i ceshtjes.

Ndaj 37-vjeçarit rëndon akuza e “vrasjes për shkak të marëdhënieve familjare”

Nga hetimet rezulton se Mici e qëlloi me thikë bashkejetuesen e tij duke i shkaktuar asaj vdekjen.

Shkak për krimin dyshohet se u bë kërkesa e 37-vjeçares për t’u ndarë nga autori.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close