Lajme

Mashtroi të moshuarin dhe i mori 3.5 milionë paundë, eskorta zbulohet shumë shpejt

Një eskortë ka mashtruar klientin e saj por e pësoi keq. The Sun shkruans e 34-vjeçarja Louise Caplan arriti që ti zhvasë atij rreth 2.5 milionë paundë, pasi ai e rezervoi në një agjenci online.

68-vjeçari mësohet se i ka dhënë eskortës 1 milion paund dhurata, por Caplan e mashtroi që t’i jepte edhe 2.5 milionë paund të tjerë për të financuar sipërmarrjet e biznesit në Dubai dhe Dublin.

Caplan ka disa profile në rrjetet sociale, në të cilat ajo pretendon se është stiliste mode dhe CEO e një kompanie. Por e gjithë kjo lojë e saj u mor vesh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close