Lajme

Mat, ndalohen 14 persona, ishin nën monitorim e përgjim

Policia e Matit nën drejtimin e kryeprokurorit të rrethit Abaz Muça ka zhvilluar një operacion antidr ogë ditën e sotme. Deri tani janë të paktën 14 persona të ndaluar dhe një i shpallur në kërkim. Ndërkaq mësohet se këta persona kanë qenë në monitorim dhe përgjim prej 2 vitesh. Detaje të tjera të operacionit i cili është në zhvillim e sipër priten në orët në vijim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close