Lajme

Maturantja më e bukur e vitit 2021

Kjo vajze është maturantja më e bukur e vitit 2021.Industria e muzikës në vend, njeh edhe një vajzë të talentuar, të bukur dhe me performancë të mahnitshme, që quhet Luiza.

Në secilen dalje publike, këngëtarja moderne ka tërhequr shumë shikime, duke mbledhur rreth vetës mijëra ndjekës e adhurues.Luiza Hasani e ka nisur rrugëtimin në botën e muzikës herët, e madje ka edhe disa kurora missi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close