fbpx
Lajme

Mb ytet në lumë 32-vjeçarja

Një 32-vjeçare është gjetur e mb.ytur në lumin e Bulqizës. Vikt.ima është M.F banuese në Bulqizë dhe është gjetur e mb.ytur ditën e djeshme rreth orës 21:30.

Sipas policisë ngjarja është aksidentale pasi nga këqyrja e trupit nga eksperti mjeko-ligjor, të v.iktimës nuk rezultojnë shenja dhune apo dëmtimesh të tjera.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button