Lajme

Mbledhje me ministrat/ Rama: Shumë punë dhe projekte konkrete për 2023

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto gjatë një mbledhjeje të zhvilluar me ministrat e kabinetit.

Rama shprehet se ky vit ka në plan shumë projekte, rezultatet e të cilavëe do të shihen gjatë 2023.

“Projekte konkrete dhe punë konkrete, për rezultate konkrete në vitin ku sapo hymë. Shumë për të thënë, po sidomos shumë për të bërë, duke pasur çdo ditë parasysh mbi të gjitha ata që kanë më shumë nevojë”, shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close