Lajme

Mbretëresha shtron drekën e Krishtlindjeve / Foto

Kate Middleton dhe Meghan Markle hanë së bashku! Pavarësisht thashethemeve të krizave familjare mes dy kunatave, bashkëshortet e Harry dhe William u gjetën të qeshura dhe të lumtuar në drekën e Krishtlindjeve të Mbretëreshës në Buckingham Palace. Dukeshat kanë zgjedhur të njëjtin kod të veshjes: rrobat e ricikluara! Një me një kostum rozë pjeshkë të blerë shtatë vjet më parë, tjetra me dizenjo lulesh të veshur dy vjet më parë.

Princi William nget makinën me familjen e tij dhe buzëqesh, gruaja në vendin e parë, është magjepsëse si gjithmonë dhe pas saj mund të shihni George (turivarur, ndoshta sepse nuk I pëlqejnë bashkimet familjare), Charlotte dhe dado e tyre. Louis I vogël nuk mund të shihet. Ata arrijnë të lumtur Duka dhe Dukesha e Sussex, me kaq shumë dhurata për të hapur.

Ishte edhe Çarls i Anglisë me gruan e tij Camilla, Princi Philip, Peter Philips dhe Autumn Kelly me kushërirat e tij të vogla Savannah dhe Isla. Klima duket e qetë dhe thashethemet e javëve të fundit mbi ndarjet e Krishtlindjeve duket se janë zhdukur. Gjithçka që mbetet është të presësh për Ditën e Krishtlindjeve për të parë nëse Meghan dhe Kate do të takohen së bashku në Sandringham, Norfolk./360grade.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close