Lajme

“Mbreti” i Instagramit flet sërish pas rrëmbimit: Kisha frikë mos me zhvishnin

Kozak Braçi, i njohur ndryshe si “mbreti i Instagramit” është rikthyer sonte në komunikim online me ndjekësit pas rrëmbimit mbrëmjen e djeshme.

Ai justifikon faljen që kërkoi LIVE me argumentin se djemtë që e rrëmbyen e kishin kërcënuar se do ta zhvishnin. “Më thanë se do më zhvishnin lakuriq para kamerave, prandaj u kërkova falje” shprehet ai.

Pas rrëmbimit që zgjati disa orë dyshohet se është Fabio Dushku. Kozak u shpreh se Dushku ja kishte bërë borxh për një kohë të gjatë. “Nuk u tremba se mos më vrisnin dhe kërkova falje, s’jam nga ata. Më thanë do të zhveshim lakuriq”, u shpreh Kozak Braçi./ABC

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: