fbpx
Lajme

Mbyllet kopshti numër 2 në Vlorë nga ISHSH, katër pjestarë të stafit me covid

Mbyllet kopshti numër 2 në Vlorë nga ISHSH. Shkak është bërë konfirmimi me covid 19 të katër pjestarëve të stafit. Bëhet fjalë për dy sanitare dhe dy edukatore.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button