Lajme

Mbytet në depozitën e ujit 16-vjeçari në Kamzë

Një 16-vjeçar në Çekrezë të Kamzës është mbytur në një depozitë me ujë dhe fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Lajmin e bëri të diur Policia përmes një njoftimi, por nuk dha detaje shtesë rreth mënyrës sësi ka ndodhur ngjarja.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Kamëz-Më datë 15.07.2023, rreth orës 21:20, në Çekrezë, dyshohet se është vetëmbytur në një depozitë uji, një i mitur 16 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close