Lajme

Mbytet një person tek Liqeni Artificial i Tiranës

Një i moshuar, rreth 70-vjeç është gjetur i mbytur tek Liqeni Artificial, në Tiranë. Ende nuk bëhet me dije identiti i tij, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të hetuar rrethanat e ngjarjes.

Njoftimi Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 19:05, tek Liqeni Artificial, është konstatuar i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar, i gjinisë mashkullore, rreth 70 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: