Lajme

Me audi sportiv dhe nënshtetësi angleze, ja kush është autori i aksidentit që përplasi 12-vjeçarin

Policia ka arritur të vërë në pranga drejtuesin e automjetit që përplasi për vdekje 12-vjeçarin në Margegaj të Tropojës.

Burime nga policia bëjnë me dije se i arrestuari është 18-vjeçari Mirian Curri, i cili është me nënshtetësi angleze. Ai udhëtonte me një automjet me targa bullgare M 7235 OH, dhe ishte i pajisur me lejedrejtimi angleze.

Kujtojmë se Curri, i cili dyshohet si drejtuesi i automjetit që goditi 12-vjeçarin që po dilte nga shkolla, u largua menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Info te tjera nga aksidenti ne Margegaj Tropoje

Ndalohet drejtuesi i mjetit 18 vjecari Mirian Curri nenshtetas anglez me automjetin tip audi me targa bullgare M 7235 OH i paisur edhe me leje drejtimi angleze./faxnews

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close