Lajme

“Më është zhdukur babai”, djali kërkon ndihmë në polici

Një 41-vjeçar në Fier ka bërë kallëzim Policinë e Fierit, se babai i tij, shtetasi Nasi Xhoxhi, 78 vjeç ka dalë nga shtëpia dy ditë më parë dhe nuk është kthyer më.

Nga hetimet e kryera, dyshohet se i moshuari mund të jetë mbytur në plazhin e Semanit.

Njoftimi: Fier/Informacion  paraprak

Në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasi A. Xh., 41 vjeç, banues në Fier, se babai i tij, shtetasi N. Xh., 78 vjeç, më datë 24.01.2023 ka dalë nga shtëpia për peshkim  dhe nuk është kthyer më.

Nga hetimet e kryera, dyshohet se 78-vjeçari mund të jetë mbytur në det, në plazhin e Semanit. Vijojnë kërkimet për gjetjen e 78-vjeçarit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close