Lajme

“Më ka humbur vajza”/ Nëna kërkon ndihmë nga Policia në Tiranë: Ka 8 muaj e zhdukur

Një 29-vjeçare rezulton e zhdukur që prej majit të këtij viti. Uniformat blu bëjnë me dije se nëna e të resë me iniciale A.L ka denoncuar në policia zhdukjen e së bijës sot.

Ajo ka kallëzuar se në maj të këtij viti vajza e saj është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Në Komisariatin e Policisë Nr. 3, është paraqitur shtetasja M. L., 56 vjeçe, e cila ka kallëzuar se në maj të këtij viti është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e saj, shtetasja A. L., 29 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close