Lajme

Me mbresat e këngëtarëve të huaj, nga këto orë që kaluan në Vlorë, vizitë surprizë në bashki

Kryebashkiaku Dritan Leli, Nuk është e zakontë që zyra ime të mbushet me kaq shumë artistë, të kombësive të ndryshme, por ja që Ardit Gjebrea e solli Këngën Magjike edhe në bashki.

Mbresat e këngëtarëve të huaj, nga këto orë që kaluan në Vlorë, ishin nga më entuziastet.

Nuk rreshtnin së foluri për detin, për natyrën, për ushqimin dhe mikëpritjen e të gjithëve.

Vera ka nisur e bukur! Miqtë që po i vijnë Vlorës janë nga të gjitha anët e botës, por kur janë edhe këngëtarë, zëri për t’i shtuar vizitorët në qytet, iu dëgjohet më shumë!

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: