Lajme

‘Më mirë të punoja pastruese’ Sot e suksesshme, dikur Maya punonte në fabrikat e Gjermanisë

Maya, një nga këngëtaret më të dashura të muzikës popullore jugore, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, drejtuar nga moderatorja Ester Bylyku.

Në rrëfimin e saj, Maya ka folur për jetën e saj në Gjermani, përpara se të bëhej e njohur në Shqipëri.

‘Puna më e vështirë që kam bërë ka qenë në një fabrikë, dhe kam punuar vetëm 90 orë atje. Kishim një pune që shtypnim një buton dhe merrnim metalet pastaj vendosnim tjetrën. Ka qenë puna më e vështirë që kam bërë në jetën time, më mirë të kisha punuar pastruese.’ u shpreh Maya.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: