Lajme

Me misër të pjekur dhe fanellën e Juventusit, Rama ndan momentet pikante nga takimi me Vuçiç e Zaev

Kryeministri Edi Rama ka ndarë foto nga takimi me liderët e Ballkanit Perëndimor në Shkup. Ai ka shkëputur disa nga momentet pikante të takimit me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev dhe presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç.

Kreu i qeverisë shqiptare shfaqet duke mbajtur në duar një fanellë të skuadrës së tij të zemrës “Juventus”, ndërkohë që të pranishmit kanë shpërthyer në të qeshura.

Ndërkohë në një tjetër foto, kreu i qeverisë mban në duar një misër të pjekur teksa shkrep një selfie me një qytetar në rrugët e Shkupit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: