Lajme

“Më thanë muzika lejohet deri në 23:00”, Braçe revoltohet nga zhurma e ndërtimeve përballë pallatit

Zv/kryeministri Erion Braçe e ka nisur ditën i revoltuar nga zhurma e punimeve në një pallat përballë banesës së tij.

Në një status në rrjetet sociale Braçe ka publikuar video nga pallati përballë duke theksuar se pasi është ankuar, ka marrë si përgjigje që muzika është e lejuar deri në orën 23:00.

“Ora 7.28, e shtunë! Mirëmëngjes. Ashtu është fiks siç e mendoni! I pyeta dhe më thanë: Muzika është e lejuar deri në orën 23:00!”, shkruan ai.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close