Lajme

Me video/ Momenti kur e mbijetuara e aksidentit me 5 viktima transportohet në spital

Në videon e siguruar , shihet momentit që ambulanca ka transportuar në spital një nga personat e mbijetuar nga aksidenti tragjik me pesë persona, që ndodhi rreth orës 15:00, në  vendin e quajtur Qafë Muzinë.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës, por siç shihet e mbijetuara e aksidentit është femër. Deri më tani nuk dihet gjendja shëndetësore e saj.

Aksidenti me pasoja fatal ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Sarandë-Gjirokastër, ku një furgon ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në greminë. Si pasojë e aksidentit humbën jetën 5 persona, identiteti i të cilëve ende nuk është bërë i ditur. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po merret me rrethanat e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close