Lajme

VIDEO/ Turisti kërcen në mes të rrugës, me shkop në dorë, burri jep shfaqje në Tiranë dhe argëton kalimtarët

Në videon e publikuar nga Dosja.al, shihet se si turisti, kërcen në mes të rrugës, ndërkohë që të gjithë të pranishmit, ‘shijojnë’ këtë shfaqje.

TIRANË– Një turist ka dhënë shfaqje përpara qytetarëve të Tiranës ditën e sotme. Në videon e publikuar nga Dosja.al, shihet se si turisti, kërcen në mes të rrugës, ndërkohë që të gjithë të pranishmit, ‘shijojnë’ këtë shfaqje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close