Lajme

“Më zuri nipi…”, ndjekësit të irrituar me emisionin e Top Channel: S’u ngopët tre ditë…

Ka shpërthyer revolta në rrjet ndaj emisionit “Shqipëria Live” në Top Channel, pasi ky emision transmetoi një intervistë me 89 vjeçaren nga Divjaka e cila tha se nipi kreu marrëdhënie me të.

Gruaja ka treguar se ai e zhveshi por ajo nuk kishte forcë që ta kundërshtonte. Gjatë intervistës e moshuara rrëfeu gjithë ngjarjen, por gazetari insistonte që ajo të fliste më shumë dhe t’i tregonte edhe detaje.

Komentuesit nuk janë kursyer në kritika, duke akuzuar emisionin se po shkatërron jetën e njerëzve vetëm për disa klikime më shumë. “Su ngopet nga 3 dit per like e klikime duke nxjerr kte nene te gjore.. Zoti ua laft haqet…pseudo gazetare…po faj ka i biri qe ju ka len juve ti hyni ne shpi…”, shkruan njëra nga komentueset.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close