Lajme

Merr flakë automjeti në bulevardin e Elbasanit

Një automjet benzinë-gaz ka marrë flakë në bulevardin e Elbasanit pasditen e sotme.

Nga informacionet paraprake dyshohet se shkak është bërë një defekt teknik.

Policia dhe forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: