Lajme

Merr flakë makina në Elbasan

Makina foristrad ML gaz benzin, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në aksin Cerrik-Gramsh pranë digës së liqenit dhe shperthen në flakë duke u djegur totalisht. I menjëhershëm ka qënë reagimi i zjarrfikses së Gramshit dhe të Cerrikut për të shkuar dhe për të shuar flakët.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur ambulanca dhe policia. Fatmirësisht personat që ndodheshin brenda kanë shpëtuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: