Lajme

Merr flákë makina në mes të rrugës

Një furgon ka shpérthyer në rrugën e Londrës pasi temperaturat e larta nxehën cilindrat e gazit në pjesën e pasme të makinës. Pamjet tregojnë flákët që dalin nga makina dhe duket sikur kanë arritur deri në qiell. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në rrugën e Feltham, në perëndim të Londrës por makina mbeti gjysmë e djegur. Deri tani, pólicia, zjárrfikësit dhe infermierët kanë mbërritur në vendngjarje, por nuk është raportuar për asnjë të lénduar. “Fatmirësisht, askush u léndua seriozisht dhe shoferi i furgonit mori plágë të lehta”, njoftoi pólicia e Hounslow.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: