Lajme

Merr flakë në ecje makina në autostradën Tiranë-Elbasan

Tiranë-Elbasan. Një makinë është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të marte.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se automjeti ka marrë flakë sapo ka dalë nga tuneli në drejtim të Elbasanit.

Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Dopaj, ku makina tip Peugeot dyshohet se për shkak të një defekti teknik ka marrë flakë. Ndërkohë zjarrfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: