Lajme

Merr flakë në ecje makina, shpëton shoferja në autostradën Tiranë- Durrës

Një makinë tip “Peugot” ka marrë flakë në ecje, por fatmirësisht ka vetëm dëme materiale. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30, në autostradën Tiranë- Durrës. Shkaku i ngjarjes, sipas policisë, dyshohet të jetë një shkëndije elektrike.

“Durrës/Informacion paraprak. Me datë 16.10.2021 rreth orës 16:30 në autostradën Tiranë-Durrës, te mbikalimi i Sukthit, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka mar flakë mjeti tip “Peugeot” në pronësi te shtetases Xh. K., nga e cila ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: